Lekarze

[ dr Małgorzata Kalbarczyk ]

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie – Wydział Stomatologii. W 1998 roku ukończyłam specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. Wykonuję głównie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Moją domeną są licówki, korony i mosty.

Prywatnie jestem miłośniczką psów i właścicielką cavaliera king charles spaniel. Biegle posługuję się językiem angielskim. Uwielbiam podróże i dobrą kuchnię.

[ dr Paula Konachowicz ]

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, uczestnicząc w bardzo licznych kursach i szkoleniach.

W DentisMED zajmuję się specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stawiam czoła naprawdę skomplikowanym przypadkom klinicznym, zakrzywionym, zobliterowanym kanałom, skazanym czasem na niepowodzenie. Mam do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia do maszynowego udrażniania, opracowywania i wypełniania kanałów.

W pracy z Pacjentem jestem dokładna, cierpliwa i delikatna. Zapewniam, że wizyta u endodonty będzie przyjemnością.

[ dr Ewa Karolak ]

Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną. W 2012 roku ukończyłam dwuletni cykl szkolenia Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Posiadam specjalizację z chirurgii stomatologicznej.

W DentisMed zajmuję się odbudową utraconych zębów przez moich Pacjentów uwzględniając całą ich sylwetkę i wszelkie schorzenia postawy, które według ostatnich badań mają ścisły związek w tak częstym dziś zjawiskiem jak ścieranie zębów. Dlatego współpracuję z fizjoterapeutą, a moją zawodową zasadą jest postrzeganie Pacjenta jako całośc,i a nie skupianie się tylko na jego jamie ustnej.

Moje badanie Pacjenta to żmudne poszukiwanie przyczyny problemów np. ścierania zębów, analiza jego zgryzu często przy użyciu różnych urządzeń, to pytania o styl i tempo życia, o niewinne z pozoru codzienne nawyki, które niszczą nasze zęby, obciążają mięsnie żucia i doprowadzają np. do schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Pacjent dla mnie to znacznie więcej niż jego 32 zęby.

[ dr Janusz Skrzypczyński ]

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie oraz Uniwersytet Goethego we Frankfurcie, otrzymując  w 2012 roku  tytuł Master of Science in Oral Implantology , który posiada niewielu lekarzy na świecie.

 Posiadam specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej,ukończyłem również studia w zakresie medycyny estetycznej. W DentisMED wykonuję zabiegi implantologiczne. Moje poczucie humoru i rozlużniona atmosfera  podczas wykonywanych zabiegów jest powszechnie znana. 

 

[ dr Karol Dominiak ]

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej. Pracuję na Oddziale Chirurgii w Centrum Onkologii. Należę do European Association for Cranio-Maxillofacial Surgery oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Na swoim koncie mam szereg publikacji oraz wystąpienia na polskich i międzynarodowych konferencjach stomatologicznych. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach krajowych i zagranicznych. W DentisMed zajmuję się zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.

[ dr Katarzyna Pazdan ]

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyłam wiele kursów z nowoczesnej endodoncji. W DentisMed zajmuję się leczeniem zachowawczym oraz kanałowym. Bardzo chętnię goszczę u siebie dzieci. Prywatnie pasjonuje mnie gra na gitarze, kaligrafia, gastronomia, zwłaszcza cukiernictwo. Kocham gotować, śpiewać i rysować.

[ dr Paulina Maj ]

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W roku  2009 ukończyłam specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej pracując w Wojskowym Instyrtucie Medycznym W Warszawie.  W Dentismed zajmuję się również medycyną estetyczną, starając się podejśc do Pacjenta całościowo. Uczestniczę aktywnie w wielu sympozjach i kursach. 

[ dr Katarzyna Mościbroda ]

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii na Uniwersytecie Jagielońskim.

W DentisMed wykonuje zabiegi z zakresu ortodoncji (aparatów stałych i ruchomych).

Zdobytą wiedzę systematycznie pogłębiam uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach.  Pacjenci u mnie na wizycie czują się zawsze komfortowo i bezstresowo.

Prywatnie jestem właścicielką owczarka niemieckiego i konia, z którymi uwielbiam spędzać czas.

Asystentka stomatologiczna

[ Paulina Ozga ]

Asystentka stomatologiczna, pełna uśmiechu i optymizmu w pracy. Skupiona na wykonywaniu swoich obowiązków, a jednocześnie okazująca wszystkim wiele empatii i zrozumienia. W DentisMed asystuje przy zabiegach stomatologicznych z zakresu protetyki stomatologicznej, chirurgii i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Z zawodu jestem dietetykiem klinicznym i w DentisMed również prowadzę konsultacje dietetyczne.

[ Maja Michałowska ]

Asystentka stomatologiczna, skupiona na swojej pracy i gotowa na nowe wyzwania. Najlepiej czuję się w pracy z ortodontą, endodontą ale również przy stomatologii zachowawczej. Jestem również studentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Prywatnie kocham zwierzęta, zwłaszcza konie i psy, prowadzę nawet bloga o moim psie. Lubię czytać książki, słuchać muzyki, gotować i jeść pyszne rzeczy.

Dietetycy kliniczni, Fizjoterapeuta

[ Dietetycy kliniczni ]

Mgr inż. Anita Ozga


Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, specjalizującym się w chorobach tarczycy oraz chorobach autoimmunologicznych.

Lata nauki oraz udział w licznych szkoleniach z zakresu dietoterapii dały jej obraz  nowoczesnej dietetyki, którą stosuje na co dzień podchodząc do każdego pacjenta w sposób holistyczny.

W swojej praktyce z pacjentem łączy wiedzę z medycyny, diagnostyki, dietetyki klinicznej, psychologii oraz zdrowego stylu życia.

Mgr inż. Paulina Ozga


Dyplomowany dietetyk kliniczny z pasją do dietetyki sportowej oraz licencjonowany trener personalny.

Miłośniczka gotowania i treningu siłowego.

Każdą konsultację zamienia w mini szkolenie, z którego każdy wychodzi pełen motywacji i dużej dawki wiedzy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, analizując wyniki badań, dzienniczek żywieniowy oraz obszerny wywiad żywieniowy.


Absolwentki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kierunku- Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalizacja -Żywienie człowieka i dietetyka, a także  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Żywienie Człowieka Ocena Żywności – specjalizacja dietetyka. Uzyskany tytuł mgr inż.


 

[ Miron Chmielewski ]

W centrum DentisMED zajmuję się fizjoterapią i masażem. Pracę z pacjentem opieram na rzetelnym wywiadzie i badaniu manualnym narządu ruchu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych warsztatach i kursach specjalistycznych, a poznane techniki i metody fizjoterapii wykorzystuję w terapii z pacjentem. Jestem dyplomowanym terapeutą Terapii Manualnej Mięśniowo-Szkieletowej wg Praskiej Szkoły Medycyny Manualnej prof. Lewita, która jest metodą badania i leczenia
odwracalnych zaburzeń narządu ruchu.
Moje zainteresowania to trening siłowy oraz szeroko pojęty nurt wellness.
 

Kontakt

ul. Jana Kazimierza 12

01-248 Warszawa

519 050 500

dentismed@dentismed.pl

pon-pt 8.00-20.00