Lekarze

[ dr Małgorzata Kalbarczyk ]

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie – Wydział Stomatologii. W 1998 roku ukończyłam specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. Wykonuję głównie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Moją domeną są licówki, korony i mosty.

Prywatnie jestem miłośniczką psów i właścicielką cavaliera king charles spaniel. Biegle posługuję się językiem angielskim. Uwielbiam podróże i dobrą kuchnię.

[ dr Paula Konachowicz ]

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie-rok 2016.  Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, uczestnicząc w bardzo licznych kursach i szkoleniach.

W DentisMED zajmuję się specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stawiam czoła naprawdę skomplikowanym przypadkom klinicznym, zakrzywionym, zobliterowanym kanałom, skazanym czasem na niepowodzenie. Mam do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia do maszynowego udrażniania, opracowywania i wypełniania kanałów.

W pracy z Pacjentem jestem dokładna, cierpliwa i delikatna. Zapewniam, że wizyta u endodonty będzie przyjemnością.

[ dr Ewa Karolak ]

W 1995 roku ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną. W 2012 roku odbyłam dwuletni cykl szkolenia Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Posiadam specjalizację z chirurgii stomatologicznej z 2000 roku.

W DentisMed zajmuję się odbudową utraconych zębów przez moich Pacjentów uwzględniając całą ich sylwetkę i wszelkie schorzenia postawy, które według ostatnich badań mają ścisły związek w tak częstym dziś zjawiskiem jak ścieranie zębów. Dlatego współpracuję z fizjoterapeutą, a moją zawodową zasadą jest postrzeganie Pacjenta jako całośc,i a nie skupianie się tylko na jego jamie ustnej.

Moje badanie Pacjenta to żmudne poszukiwanie przyczyny problemów np. ścierania zębów, analiza jego zgryzu często przy użyciu różnych urządzeń, to pytania o styl i tempo życia, o niewinne z pozoru codzienne nawyki, które niszczą nasze zęby, obciążają mięsnie żucia i doprowadzają np. do schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych. Pacjent dla mnie to znacznie więcej niż jego 32 zęby.

[ dr Bernard Zadrożny ]

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie oraz studia masterskie na Uniwersytecie  Goethego we Frankfurcie, otrzymując  w 2012 roku  tytuł implantologa.Od 1999 roku czynnie zajmuję się implantologią stomatologiczną. Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Brałem udział w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Posiadam doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Moje główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

 

[ dr Paulina Maj ]

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,który ukończyłam w 2009 roku,zaś  w 2017 zakończyłam specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej.  W Dentismed zajmuję się również medycyną estetyczną, starając się podejśc do Pacjenta całościowo.Moją pasją jest upiększanie człowieka z podkresleniem jego naturalnego piękna. Uczestniczę aktywnie w wielu sympozjach i kursach. 

[ dr Klaudia Duda ]

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie- rok 2017.

W Dentismed skupiam się głównie na pracy z małymi pacjentami. Zależy mi na dobrym kontakcie z dziećmi oraz zdobyciu ich zaufania. Staram się zaszczepić w nich miły obowiązek właściwej pielęgnacji jamy ustnej już od najmłodszych lat. Dążę do tego aby wizyty stały się przeżyciem pozytywnym i zachęcały do dbania o zdrowy uśmiech. Stale poszerzam wiedzę w zakresie leczenia i postępowania z Małym Pacjentem. Goszczę u siebie również dorosłych. Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia. Lubię również dobre kryminały i wędrówki górskie.

Asysta stomatologiczna

[ Paulina Ozga ]

Asystentka stomatologiczna, pełna uśmiechu i optymizmu w pracy. Skupiona na wykonywaniu swoich obowiązków, a jednocześnie okazująca wszystkim wiele empatii i zrozumienia. W DentisMed asystuje przy zabiegach stomatologicznych z zakresu protetyki stomatologicznej, chirurgii i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Z zawodu jestem dietetykiem klinicznym i w DentisMed również prowadzę konsultacje dietetyczne.

[ Sylwia Skrzypczak ]

Asystentka stomatologiczna, skupiona na swojej pracy i gotowa na nowe wyzwania. Najlepiej czuję się w pracy z  endodontą ale również przy stomatologii zachowawczej. 

Prywatnie kocham zwierzęta, zwłaszcza konie i psy, prowadzę nawet bloga o moim psie. Lubię czytać książki, słuchać muzyki, gotować i jeść pyszne rzeczy.

[ Higienista stomatologiczny/asysta stomatologiczna Tomasz Benke ]

Dypl.hig.stom. Tomasz Benke, jest absolwentem Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej z b.dobrym wynikiem.

Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne Pacjentów w tym również w lupach, motywuję oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej i prawidłowe odżywianie, ale także pisze artykuły do czasopism stomatologicznych.

Jest laureatem II miejsca w konkursie „Higienista Roku 2017”. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych a swoją zdobytą wiedzę przekazuje dalej szkoląc asystenki i higienistki w Polsce. Jego miłe usposobienie, ogromna doza cierpliwości oraz duża wiedza z zakresu profilaktyki stomatologicznej sprawiają, że jest bardzo lubiany i kompetentny. Jak sam mawia – „stomatologia, to moja pasja, moja misja” Jesteśmy przekonani, że w mgnieniu oka zdobędzie zaufanie naszych Pacjentów.

Fizjoterapeuta

[ Miron Chmielewski ]

W centrum DentisMED zajmuję się fizjoterapią i masażem. Pracę z pacjentem opieram na rzetelnym wywiadzie i badaniu manualnym narządu ruchu. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych warsztatach i kursach specjalistycznych, a poznane techniki i metody fizjoterapii wykorzystuję w terapii z pacjentem. Jestem dyplomowanym terapeutą Terapii Manualnej Mięśniowo-Szkieletowej wg Praskiej Szkoły Medycyny Manualnej prof. Lewita, która jest metodą badania i leczenia
odwracalnych zaburzeń narządu ruchu.
Moje zainteresowania to trening siłowy oraz szeroko pojęty nurt wellness.
 

Kontakt

ul. Jana Kazimierza 12

01-248 Warszawa

519 050 500

dentismed@dentismed.pl

pon-pt 8.00-20.00