Lekarze

[ dr Małgorzata Kalbarczyk ]

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie – Wydział Stomatologii. W 1998 roku ukończyłam specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. Wykonuję głównie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz protetyki. Moją domeną są licówki, korony i mosty.

Prywatnie jestem miłośniczką psów i właścicielką cavaliera king charles spaniel. Biegle posługuję się językiem angielskim. Uwielbiam podróże i dobrą kuchnię.

[ dr Paula Konachowicz ]

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie-rok 2016.  Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, uczestnicząc w bardzo licznych kursach i szkoleniach.

W DentisMED zajmuję się specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stawiam czoła naprawdę skomplikowanym przypadkom klinicznym, zakrzywionym, zobliterowanym kanałom, skazanym czasem na niepowodzenie. Mam do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia do maszynowego udrażniania, opracowywania i wypełniania kanałów.

W pracy z Pacjentem jestem dokładna, cierpliwa i delikatna. Zapewniam, że wizyta u endodonty będzie przyjemnością.

[ dr Bernard Zadrożny ]

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie oraz studia masterskie na Uniwersytecie  Goethego we Frankfurcie, otrzymując  w 2012 roku  tytuł implantologa.Od 1999 roku czynnie zajmuję się implantologią stomatologiczną. Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Brałem udział w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granica m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Posiadam doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Moje główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej Pacjenta.

 

[ dr Anna Rysińska ]

Ukończyłam Kierunek Lekarsko-Dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Stomatologia to moja pasja. Zajmuję się leczeniem ortodontycznym. Jestem cierpliwa, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie starając  się znaleźć najlepszy dla niego wybór metody leczenia .
Poza pracą uwielbiam teatr, dobre kryminały i narciarstwo. Kocham podróże małe i duże oraz motoryzację.

[ dr Paulina Maj ]

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,który ukończyłam w 2009 roku,zaś  w 2017 zakończyłam specjalizację z chirurgii szczękowo- twarzowej.  W Dentismed zajmuję się również medycyną estetyczną, starając się podejśc do Pacjenta całościowo.Moją pasją jest upiększanie człowieka z podkresleniem jego naturalnego piękna. Uczestniczę aktywnie w wielu sympozjach i kursach. 

[ dr Klaudia Duda ]

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie- rok 2017.

W Dentismed skupiam się głównie na pracy z małymi pacjentami. Zależy mi na dobrym kontakcie z dziećmi oraz zdobyciu ich zaufania. Staram się zaszczepić w nich miły obowiązek właściwej pielęgnacji jamy ustnej już od najmłodszych lat. Dążę do tego aby wizyty stały się przeżyciem pozytywnym i zachęcały do dbania o zdrowy uśmiech. Stale poszerzam wiedzę w zakresie leczenia i postępowania z Małym Pacjentem. Goszczę u siebie również dorosłych. Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życia. Lubię również dobre kryminały i wędrówki górskie.

Asysta stomatologiczna

[ Paulina Ozga ]

Asystentka stomatologiczna, pełna uśmiechu i optymizmu w pracy. Skupiona na wykonywaniu swoich obowiązków, a jednocześnie okazująca wszystkim wiele empatii i zrozumienia. W DentisMed asystuje przy zabiegach stomatologicznych z zakresu protetyki stomatologicznej, chirurgii i stomatologii zachowawczej z endodoncją. Z zawodu jestem dietetykiem klinicznym i w DentisMed również prowadzę konsultacje dietetyczne.

[ Sylwia Skrzypczak ]

Asystentka stomatologiczna, skupiona na swojej pracy i gotowa na nowe wyzwania.

Najlepiej czuję się w pracy z  endodontą oraz chirurgiem, ale również lubię pracować przy stomatologii zachowawczej. 

Kocham podróże małe i duże oraz spędzać aktywnie wolny czas.

 

[ Higienista stomatologiczny/asysta stomatologiczna Tomasz Benke ]

Dypl.hig.stom. Tomasz Benke, jest absolwentem Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej z b.dobrym wynikiem.

Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne Pacjentów w tym również w lupach, motywuję oraz instruuje Pacjentów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej i prawidłowe odżywianie, ale także pisze artykuły do czasopism stomatologicznych.

Jest laureatem II miejsca w konkursie „Higienista Roku 2017”. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu konferencjach naukowych i kursach praktycznych a swoją zdobytą wiedzę przekazuje dalej szkoląc asystenki i higienistki w Polsce. Jego miłe usposobienie, ogromna doza cierpliwości oraz duża wiedza z zakresu profilaktyki stomatologicznej sprawiają, że jest bardzo lubiany i kompetentny. Jak sam mawia – „stomatologia, to moja pasja, moja misja” Jesteśmy przekonani, że w mgnieniu oka zdobędzie zaufanie naszych Pacjentów.

[ Higienistka stomatologiczna/asysta stomatologiczna Aneta Fałdowska ]

Jestem absolwentką Publicznej Szkoły Medycznej nr. 3 w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Na co dzień spełniam się w pracy z ludźmi, dbając o ich piękny uśmiech. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami ortodontycznymi.
W pracy magisterskiej prowadziłam badania na temat chorób przyzębia, co pozwala mi w pełni świadomie wykonywać zabiegi profilaktyczno-lecznicze.

Nieustannie podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych. Propaguję skandynawskie standardy pracy higienistki w zespole stomatologicznym oraz zdrowy styl życia.
Prywatnie interesuję się ochroną środowiska, stąd ukończone studia inżynierskie na tym kierunku.
 

Kontakt

ul. Jana Kazimierza 12

01-248 Warszawa

519 050 500

dentismed@dentismed.pl

pon-pt 8.00-20.00