Lekarze

[ dr Małgorzata Kalbarczyk ]

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie

Ukończyłam specjalizację I stopnia w dziedzinie stomatologii ogólnej. Wykonuję  zabiegi głównie z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej . Moją domeną są licówki, korony i mosty. W DentisMED zajmuję się koordynacją pracy Zespołu.

Prywatnie jestem miłośniczką psów i właścicielką cavaliera king charles spaniel. Biegle posługuję się językiem angielskim. Uwielbiam podróże i dobrą kuchnię.

[ dr Paula Konachowicz ]

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Stale podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, uczestnicząc w  licznych kursach i szkoleniach.

W DentisMED zajmuję się specjalistycznym leczeniem kanałowym zębów pod mikroskopem. Stawiam czoła naprawdę skomplikowanym przypadkom klinicznym, zakrzywionym, zobliterowanym kanałom, skazanym czasem na niepowodzenie. Mam do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia do maszynowego udrażniania, opracowywania i wypełniania kanałów.

W pracy z pacjentem jestem dokładna, cierpliwa i delikatna. Zapewniam, że wizyta u endodonty będzie przyjemnością.

[ dr Bernard Zadrożny ]

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie oraz studia magisterskie na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie, otrzymując w 2012 roku tytuł implantologa.

Od 1999 roku czynnie zajmuję się implantologią stomatologiczną. Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Brałem udział w wielu konferencjach i kursach w Polsce i za granicą m.in. w Szwecji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Posiadam doświadczenie kliniczne w wielu systemach implantologicznych. Moje główne zainteresowania zawodowe związane są z tematyką zaawansowanej chirurgii implantologicznej, technik augmentacyjnych oraz różnych sposobów rehabilitacji protetycznej pacjenta.

 

[ dr Agata Król ]

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie, Wydział Stomatologii.

W codziennej praktyce zawodowej zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą oraz protetyką. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, lecz stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Czas wolny spędzam podróżując, a moją pasją są sporty wodne.

[ dr Taras Omeliasz ]

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Lwowskiego Uniwersytetyu Medycznego, posiadający polskie prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty. Właściciel dwóch gabinetów stomatologicznych we Lwowie, od 12 lat pracujący w zawodzie.  W Dentismed  wykonuje zabiegi z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i chirurgii stomatologicznej.Pasjonuje się zwłaszcza poprawą estetyki uśmiechu.

[ dr Agnieszka Berbeka ]

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Ortodoncja jest moja pasją, od 15 już lat uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych związanych z tą tematyką. Jestem czlonkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Aktualnie jestem w trakcje studiów podyplomowych Master in Orthodontics . 

[ dr Igor Kresa ]

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytyetu Medycznego i wieloletnim pracownikiem Zakładu Chirurgii Stomatologicznej IS WUM. Ukończył specjalizację z chirurgii stomatologicznej i zajmuje się wysoko specjalistycznym leczeniem chirurgicznym i implantologicznym .

[ dr Jarosław Tolwaj ]

Jestem absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej. Od wielu lat w Warszawie specjalizuje się w medycynie estetycznej . 

Wykonuje zabiegu wygładzające zmarszczki, przywracające utracona objętość tkanek, wypełniające bruzdy.

Powiększanie ust to moja specjalność.

Higieniści i asysta stomatologiczna

[ Sylwia Skrzypczak ]

Asystentka stomatologiczna, skupiona na swojej pracy i gotowa na nowe wyzwania.

Najlepiej czuję się w pracy z  endodontą oraz chirurgiem, ale również lubię pracować przy stomatologii zachowawczej. 

Kocham podróżować oraz spędzać aktywnie wolny czas.

 

Kontakt

ul. Jana Kazimierza 12

01-248 Warszawa

519 050 500

dentismed@dentismed.pl

pon-pt 8.00-20.00